نحوه صحیح یادگیری لغات انگلیسی

ساخت وبلاگ

امروز می خواهیم ترفندهای یادگیری کلمات انگلیسی را کشف کنیم.

اگرچه یادگیری واژگان انگلیسی یکی از مهارت های اصلی زبان نیست ، اما برای تقویت همه مهارت ها مانند گوش دادن ، صحبت کردن ، نوشتن یا خواندن ، دانش آموزان باید واژگان خود را افزایش دهند تا به راحتی انگلیسی صحبت کنند.

به عنوان مثال ، برای برقراری ارتباط روان به زبان انگلیسی ، باید با ساختارهای دستوری و نحوه استفاده صحیح از آنها آشنا باشید. اما صرفاً دانستن ساختارهای دستوری و قوانین زبان انگلیسی کافی نیست.

ساختارها مانند عباراتی هستند که شما باید برای شکل دادن به کلماتی که در ساختارهای موجود استفاده می کنید استفاده کنید تا بتوانید تا آنجا که ممکن است انگلیسی صحبت کنید.

مرتبط بخوانید:‌ آموزش انلاین زبان انگلیسی

همیشه به یاد داشته باشید که یادگیری واژگان انگلیسی هرگز پایان نمی یابد و دانش محدود نیست. در نتیجه ، پیشرفته و متوسط ​​، می توانید هر روز کلمات جدیدی یاد بگیرید تا کلمات خود را به افرادی نزدیک کنید که زبان اصلی آنها انگلیسی است.

برای یادگیری کلمات انگلیسی نیازی به برنامه ریزی ندارید!
این احتمالاً عجیب ترین عبارتی است که تاکنون شنیده اید. ما همیشه می دانیم که برنامه ریزی پیش رو ما را به جایی که می خواهیم برسیم می رساند. اما ما می خواهیم هنگام خواندن کلمات انگلیسی انعطاف پذیر باشیم.

به عنوان مثال ، این مورد را به روزها و ساعت های خاص هفته محدود نکنید. اگر هر روز سعی کنید کلمات انگلیسی را مرور کرده و یاد بگیرید ، تأثیر آن را زودتر از آنچه فکر می کنید می بینید و یادگیری انگلیسی برای شما آسان تر خواهد بود.

البته این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که تلاش روزانه به این معنی نیست که باید وقت زیادی را به آن اختصاص دهید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید 4 ساعت در روز انگلیسی یاد بگیرید ، توصیه می کنیم آن ساعت ها را بین روزهای هفته تقسیم کنید و فقط حدود 20 دقیقه در روز را صرف این کار کنید.

نتیجه بسیار بهتر از چند ساعت تمرین و بررسی کلمات انگلیسی در یک روز خواهد بود.

مرتبط بخوانید:‌آموزش خصوصی زبان

فرصتی برای یادگیری و کاوش کلمات انگلیسی
همانطور که قبلا ذکر شد ، شما نیاز به انعطاف پذیری دارید. شما آماده هستید که کلمات جدید را در هر زمان و هر مکان یاد بگیرید ، یا کلماتی را که قبلاً یاد گرفته اید تکرار کنید.

اما دوم ، شما باید فرصت چنین کاری را فراهم کنید. بنابراین برای دانش آموزانی که می خواهند واژگان انگلیسی خود را گسترش دهند ، بهتر است همیشه یک دفترچه یادداشت کوچک با کلمات اخیراً آموخته داشته باشند.

یا اگر فکر می کنید ممکن است آن را فراموش کنید ، بهتر است از یادداشت های تلفن همراه خود استفاده کنید.

در این حالت از زمان مرده بیشتر استفاده کنید. هرچه چیزی را بیشتر کشف و صحبت کنیم ، فرصت و انگیزه بیشتری برای یافتن آن پیدا می کنیم.

در نتیجه ، تمام تلاش خود را برای انجام این کار در تمام طول روز انجام می دهید و حتی ممکن است مجبور نباشید آن روز وقت زیادی را برای یادگیری و مرور کلمات انگلیسی صرف کنید.

آموزش زبان انگلیسی...
ما را در سایت آموزش زبان انگلیسی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مدرس زبان انگلیسی englishquick بازدید : 213 تاريخ : يکشنبه 19 بهمن 1399 ساعت: 8:04