دوره آموزش زبان انگلیسی خوب چه ویژگی هایی دارد؟!

ساخت وبلاگ

امروزه به دلیل اهمیت یادگیری زبان انگلیسی و تأثیر آن بر وضعیت اجتماعی و فردی افراد ، انواع دوره آموزش زبان انگلیسی برای مقاطع مقدماتی ، متوسطه و پیشرفته طراحی شده و توسط معلمان در آموزشگاه ها و مجتمع های آموزشی تدریس می شود.

هدف از یادگیری زبان انگلیسی برای هر شخص ممکن است متفاوت باشد. همچنین اگر شما پیش از انتخاب یک دوره آموزش زبان
 انگلیسی به صورت خودخوان به مطالعه زبان انگلیسی پرداخته و یا قبلاً در کلاس‌های دیگری شرکت کرده باشید احتمالاً تا حدودی با زبان انگلیسی، لغات زبان انگلیسی و یا گرامر زبان آشنا هستید.

بنابراین بهتر است قبل از شرکت در کلاس زبان سطح خود را مشخص کنید. توصیه می کنم برای آگاهی از ویژگی های یک دوره آموزش زبان انگلیسی خوب ادامه مطلب را تا انتها مطالعه کنید و سعی کنید معیار های زیر را در نظر داشته باشید.

تقویت مکالمه مهم‌ترین معیار دوره آموزش زبان انگلیسی

 بسیاری از اوقات پیش می‌آید که زبان‌آموزان در یک کلاس زبان انگلیسی شرکت می کننداما پس از مدت‌ها حتی نمی‌توانند چندین جمله را به زبان انگلیسی به راحتی بیان کنند. بنابراین از این شکایت دارند که چرا مکالمه به زبان انگلیسی تا این حد دشوار است.

 اما به راستی مکالمه زبان انگلیسی دشوار نیست؛ مشکل اینجاست که افرادی که در این‌گونه کلاس ها شرکت می کنند فرصتی برای صحبت کردن و تقویت مهارت اسپیکینگ یا گفتاری زبان انگلیسی پیدا نمی‌کنند

 ازآنجایی‌که زبان انگلیسی در کشور ما یک زبان خارجی محسوب می‌شود و خارج از محیط کلاس زبان‌آموزان تنها به زبان مادری خودشان صحبت می‌کنند و با این زبان ارتباط برقرار می کنند تنها فرصتی که می‌توان برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی و به خصوص تقویت مهارت های گفتاری و شنیداری ایجاد کرد درست زمانی است که زبان آموز در یک دوره آموزشی زبان انگلیسی شرکت می‌کند و با استاد خود  ارتباط دارد
 
صرف‌نظر از این‌که سطح ابتدایی شما چیست و یا در چه سنی قرار دارید باید بتوانید از همان جلسه اول در تایم کلاس حتی به میزان کم صحبت کنید و به مرور آن‌ را افزایش دهید.

آموزش گرامر زبان انگلیسی به صورت غیرمستقیم 

یکی از مهمترین قسمتهای یادگیری هر زبانی یادگیری گرامر زبان است. البته بسیاری از مردم معتقدند که برای صحبت به زبان انگلیسی نیازی به یادگیری دستور زبان انگلیسی نداریم.

البته این ایده کاملا اشتباه است. اما از طرف دیگر ، باید بدانید که تمرکز بیش از حد بر حل تمرینات گرامر و به خاطر سپردن فرمول های یادگیری گرامر نیز بی فایده است ، بنابراین هنگام انتخاب یک دوره زبان انگلیسی ، تحقیق کنید و بپرسید که تدریس گرامر زبان در این کلاس چگونه انجام می شود.

 بهترین روش آموزش دستور زبان انجام غیر مستقیم آن هنگام مکالمه انگلیسی است. آنچه از فرمول دستور زبان یک زبان مهمتر است ، استفاده صحیح از این گرامرها است.

به عنوان مثال ، شما می دانید که ما برای بیان اعمالی که در گذشته اتفاق افتاده است ، باید از زمان گذشته ساده استفاده کنیم ، اما فقط دانستن این موضوع و همچنین یادگیری فعل به شما در مکالمه انگلیسی کمک نمی کند.

آنچه مهم است چگونگی استفاده از این زمان و مکان استفاده از آن به روشی کاملاً طبیعی است ، شبیه به افرادی که زبان مادری آنها انگلیسی است و این حتی با سالها حل تمرین های دستوری محقق نخواهد شد.

دوره آموزش زبان انگلیسی تضمینی

 امروزه به علت تعدد آموزشگاه‌ها و مجموعه های آموزشی زبان انگلیسی بسیاری از زبان‌آموزان به هنگام ثبت‌نام در یک دوره آموزشی ترید دارند و نمی‌دانند که کدام یک آن‌ها را زودتر به هدفشان خواهند رساند و یا کدام یک از آن‌‌ها بهتر از دیگری است

البته من کاملاً تردید آن‌ها و سردرگمی شان را در این مورد که در کدام یک از دوره‌ها شرکت کنند درک می کنم چراکه نه‌تنها  زمان برای همه انسان‌ها بسیار ارزشمند است بلکه هزینه‌ای که بابت کلاس زبان انگلیسی می‌پردازند باید نسبت به کیفیت آن کلاس معقول و منطقی باشد

اما اگر یک آموزشگاه اساتید مجرب زبان انگلیسی را برگزیند و به سیستم آموزش زبان انگلیسی خود اطمینان داشته باشد، آموزش زبان انگلیسی تضمینی را برای شما در نظر می‌گیرد.

بدین صورت  مطابق با سطح اولیه شما، به شما می‌گوید  که در انتهای دوره آموزش زبان انگلیسی به چه سطحی خواهید رسید و تا چه حد زبان انگلیسی شما پیشرفت می‌کند.

در نتیجه اگر می‌خواهید از شرکت کردن در یک دوره ‌آموزش زبان انگلیسی اطمینان داشته باشید، کلاس زبان انگلیسی تضمینی می‌ تواند یکی از بهترین گزینه‌ها باشد.

منبع : مداد

آموزش زبان انگلیسی...
ما را در سایت آموزش زبان انگلیسی دنبال می کنید

برچسب : آموزش زبان انگلیسی,یادگیری زبان انگلیسی,کلاس خصوصی زبان انگلیسی,معلم خصوصی زبان انگلیسی, نویسنده : مدرس زبان انگلیسی englishquick بازدید : 1336 تاريخ : پنجشنبه 24 مهر 1399 ساعت: 21:43