آموزش زبان انگلیسی

ساخت وبلاگ

نمونه سوالات را آموزش زبان انلاین حل کنید

سعی کنید حداقل از پنج سال گذشته مقالات پرسشنامه را حل کنید ، زیرا به شما کمک می کند از قالب پرسشنامه و علائم اختصاص یافته به هر بخش اطلاعات کسب کنید.

در مورد طرح و مضامین شخصیت های اصلی یادداشت برداری کنید.

در بخش نثر یا شعر مقاله انگلیسی CSE Class 12 ، یادداشت برداری در مورد شخصیت های اصلی و همچنین مضامین اصلی مهم است.

همچنین ، در حالی که استفاده از نقل قول ها به شما کمک می کند امتیاز بیشتری کسب کنید ، اگر مطمئن نیستید نقل قول نکنید ، زیرا یک نقل قول اشتباه قطعاً توجه یک محقق را به خود جلب می کند.

نکات مهم را در پاسخ های خود برجسته کنید.

در بخش نثر و شعر ، نکات مهم را در پاسخ خود برجسته کنید. از اشتباهات املایی خودداری کنید.

پاسخ صحیح پر از غلط املایی کیفیت جواب را فرض می کند.

یادگیری انتخابی برای یادگیری لغات انگلیسی ایده بدی است.

به هر فصل یا شعر توجه کنید. حتی اگر یک فصل خاص را خیلی دشوار می دانید ، بدون اینکه حداقل دو یا سه بار آن را بخوانید از آن صرف نظر کنید. روش خوبی برای یادگیری لغات انگلیسی است

در کتاب های درسی آویز نشوید تا کتاب های درسی و یادداشت های کلاس را نادیده بگیرید. به هر سه موضوع یکسان بدهید.
حتماً هر روز مرور کنید تا مطالب روز قبل یا هفته گذشته را فراموش نکنید.

مدیریت زمان در کلاس زبان انلاین بسیار مهم است

ابتدا تصمیم بگیرید که چقدر می خواهید به هر بخش از مقاله CSE Class 12 به زبان انگلیسی اختصاص دهید ، و سپس وقت بگذارید تا تصمیم بگیرید که چه زمانی س questionsال ها را نمونه بگیرید.

دانش آموزانی هستند که کارشان را تمام نمی کنند چون وقتشان تمام شده است.

از منابع آنلاین رایگان نهایت استفاده را ببرید

صدها منبع آنلاین رایگان برای معلمان آنلاین انگلیسی و دانشجویان آنها وجود دارد. ما در حال حاضر چندین منبع مفید را ذکر کرده ایم ، از جمله Slack ، Google Hangouts ، Google Docs.

برای درسهای مبتنی بر ویدئو ، از جریان جیمی کدی یا فیلم انگلیسی از کایران دوناگی دیدن کنید.
برای منابع تمرین گوش دادن مقاله ما را بخوانید: با این پادکست ها به دانش آموزان کمک کنید مهارت های گوش دادن خود را بهبود ببخشند.
و برای منابع انگلیسی تجاری ، پست وبلاگ ما را بخوانید: چهار منبع رایگان برای معلمان انگلیسی تجارت.
همچنین ممکن است به این 18 منبع انگلیسی آنلاین که در Linguabanca به اشتراک گذاشته شده اند علاقه مند باشید.

با سایر معلمان انگلیسی همکاری کنید

بسیاری از معلمان آنلاین احساس می کنند که کمی منزوی هستند. بهتر است به جلسات محلی یا انجمن های آنلاین بپیوندید. در آنجا می توانید نکاتی را به اشتراک بگذارید ، با معلمان دیگر صحبت کنید و تجربه کارکنان را داشته باشید - فقط بصورت آنلاین!

تعدادی از گروه های بین المللی محبوب Facebook و LinkedIn وجود دارد که می توانید به صورت رایگان به آنها بپیوندید. اگر این کار را می کنید حتماً خود را به اعضای دیگرتان معرفی کنید!

اطلاعات بیشتر

آموزش زبان انگلیسی...
ما را در سایت آموزش زبان انگلیسی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مدرس زبان انگلیسی englishquick بازدید : 574 تاريخ : يکشنبه 19 بهمن 1399 ساعت: 7:57

امروز می خواهیم ترفندهای یادگیری کلمات انگلیسی را کشف کنیم.

اگرچه یادگیری واژگان انگلیسی یکی از مهارت های اصلی زبان نیست ، اما برای تقویت همه مهارت ها مانند گوش دادن ، صحبت کردن ، نوشتن یا خواندن ، دانش آموزان باید واژگان خود را افزایش دهند تا به راحتی انگلیسی صحبت کنند.

به عنوان مثال ، برای برقراری ارتباط روان به زبان انگلیسی ، باید با ساختارهای دستوری و نحوه استفاده صحیح از آنها آشنا باشید. اما صرفاً دانستن ساختارهای دستوری و قوانین زبان انگلیسی کافی نیست.

ساختارها مانند عباراتی هستند که شما باید برای شکل دادن به کلماتی که در ساختارهای موجود استفاده می کنید استفاده کنید تا بتوانید تا آنجا که ممکن است انگلیسی صحبت کنید.

مرتبط بخوانید:‌ آموزش انلاین زبان انگلیسی

همیشه به یاد داشته باشید که یادگیری واژگان انگلیسی هرگز پایان نمی یابد و دانش محدود نیست. در نتیجه ، پیشرفته و متوسط ​​، می توانید هر روز کلمات جدیدی یاد بگیرید تا کلمات خود را به افرادی نزدیک کنید که زبان اصلی آنها انگلیسی است.

برای یادگیری کلمات انگلیسی نیازی به برنامه ریزی ندارید!
این احتمالاً عجیب ترین عبارتی است که تاکنون شنیده اید. ما همیشه می دانیم که برنامه ریزی پیش رو ما را به جایی که می خواهیم برسیم می رساند. اما ما می خواهیم هنگام خواندن کلمات انگلیسی انعطاف پذیر باشیم.

به عنوان مثال ، این مورد را به روزها و ساعت های خاص هفته محدود نکنید. اگر هر روز سعی کنید کلمات انگلیسی را مرور کرده و یاد بگیرید ، تأثیر آن را زودتر از آنچه فکر می کنید می بینید و یادگیری انگلیسی برای شما آسان تر خواهد بود.

البته این نکته را هم باید در نظر داشته باشید که تلاش روزانه به این معنی نیست که باید وقت زیادی را به آن اختصاص دهید.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید 4 ساعت در روز انگلیسی یاد بگیرید ، توصیه می کنیم آن ساعت ها را بین روزهای هفته تقسیم کنید و فقط حدود 20 دقیقه در روز را صرف این کار کنید.

نتیجه بسیار بهتر از چند ساعت تمرین و بررسی کلمات انگلیسی در یک روز خواهد بود.

مرتبط بخوانید:‌آموزش خصوصی زبان

فرصتی برای یادگیری و کاوش کلمات انگلیسی
همانطور که قبلا ذکر شد ، شما نیاز به انعطاف پذیری دارید. شما آماده هستید که کلمات جدید را در هر زمان و هر مکان یاد بگیرید ، یا کلماتی را که قبلاً یاد گرفته اید تکرار کنید.

اما دوم ، شما باید فرصت چنین کاری را فراهم کنید. بنابراین برای دانش آموزانی که می خواهند واژگان انگلیسی خود را گسترش دهند ، بهتر است همیشه یک دفترچه یادداشت کوچک با کلمات اخیراً آموخته داشته باشند.

یا اگر فکر می کنید ممکن است آن را فراموش کنید ، بهتر است از یادداشت های تلفن همراه خود استفاده کنید.

در این حالت از زمان مرده بیشتر استفاده کنید. هرچه چیزی را بیشتر کشف و صحبت کنیم ، فرصت و انگیزه بیشتری برای یافتن آن پیدا می کنیم.

در نتیجه ، تمام تلاش خود را برای انجام این کار در تمام طول روز انجام می دهید و حتی ممکن است مجبور نباشید آن روز وقت زیادی را برای یادگیری و مرور کلمات انگلیسی صرف کنید.

آموزش زبان انگلیسی...
ما را در سایت آموزش زبان انگلیسی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : مدرس زبان انگلیسی englishquick بازدید : 447 تاريخ : يکشنبه 19 بهمن 1399 ساعت: 8:04

زبان یعنی برقراری ارتباط میان انسان‌‌ها و هنگامی‌که شخصی یک زبان جدیدی مثل زبان انگلیسی را یاد می‌گیرد، به دنبال تقویت مکالمه آن زبان است.


زبان آموزان با تقویت مکالمه انگلیسی خود می‌توانند به‌راحتی در هر جای این دنیا با دیگران ارتباط برقرار کنند. اگر هدفتان این است که یک مکالمه روان داشنه باشید باید از بین چهار مهارت های شنیداری یا لیسنینگ، گفتاری یا اسپیکینگ، نوشتاری یا رایتینگ و در نهایت خواندن یا ریدینگ  بر روی دو مهارت شنیداری و گفتاری تمرکز کنید.

مرتبط بخوانید: تدریس خصوصی زبان

در ادامه این مطلب به بررسی برخی از راهکارهای تقویت مکالمه می‌پردازیم.


تماشا‌کردن فیلم و سریال
احتمالاً تا به حال در مورد تأثیرات تماشا کردن فیلم و سریال و بر روی تقویت مهارت‌های زبانی بسیار شنیده‌اید؛ باید بدانید که این کار ارتباط تنگاتنگی با تقویت مکالمه انگلیسی نیز دارد. از آنجایی‌که با تماشاکردن هر فیلم شما می‌توانید مکالماتی که بین بازیگران هست را بشنوید و از آن‌ها الگوبرداری کنید، به سرعت می‌توانید مکالمه‌ی روان تری داشته باشید.

سعی کنید دانش زبانی خودتان را از این طریق به مرور گسترش دهید.اگر در سطوح مبتدی قرار دارید هیچ اشکالی ندارد که دفعات اول فیلم را با زیرنویس حتی فارسی نگاه کنید. اما برای آنکه تأثیر بسیار بهتری بر روی تقویت اسپیکینگ و لیسنینگ شما داشته باشد توصیه می‌کنیم که هر فیلم را دو بار تماشا کنید، یک بار با زیرنویس و بار دیگر بدون زیرنویس. 


برای انتخاب فیلم البته این نکته را در نظر بگیرید که فیلم موردنظر شما مطابق با سلیقه شما باشد تا بتوانید این کار را به طور مداوم و مستمر انجام دهید.همچنین به خاطر داشته باشید که زبان انگلیسی‌، زبان مادری شما نیست. پس اگر متوجه بخش‌هایی از فیلم نمی‌شوید، امری بسیار طبیعی است. درنتیجه از این کار ناامید نشده نشوید تا تاثیر شگفت‌انگیز آن را ببینید.


برای تقویت مکالمه انگلیسی، با صدای بلند صحیت کنید
 برای تقویت مکالمه انگلیسی شما نیاز دارید که صدای خودتان را بشنوید. در نتیجه اگر حتی ساعت‌ها به خواندن کتاب‌های مختلف بپردازید؛پادکست های متفاوتی را گوش بدهید و هرشب به تماشا کردن یک فیلم بنشینید، درنهایت نیاز دارید تا به زبان انگلیسی صحبت کنید و صدای خودتان را بشنوید

مرتبط بخوانی:‌ تدریس انلاین زبان انگلیسی


 درست است که انجام دادن تمرینات لیسنینگ و یا حتی شنیدن موسیقی تأثیر بسیار زیادی بر تقویت مهارت اسپیکینگ شما یا تقویت مکالمه انگلیسی می‌گذارد اما در کنار آن باید صحبت کردن به زبان انگلیسی را فراموش نکنید.

بسیاری از زبان‌آموزان می گویند با افرادی که بتوانند به زبان انگلیسی صحبت کنند در ارتباط نیستند و به همین بهانه خودشان نیز مکالمه انگلیسی را ترک می‌کنند. اما باید به شما بگویم شما لزوماً به فردی که بتواند به زبان انگلیسی صحبت کند نیازی ندارید.

حتی اگر به زبان انگلیسی فکر کنید و با خودتان صحبت کنید حتی پس از مدتی شاهد پیشرفت مکالمه انگلیسی خود خواهید بود. پس از صحبت کردن با خودتان آن هم با صدای بلند نهراسید. در هر زمان نهایت سعی خود را بکنید تا از آنچه که جدیداً یاد گرفته‌اید در مکالمه انگلیسی خود استفاده کنید.


گسترش دایره واژگان
گسترش دایره واژگان شما و یاد گرفتن اصطلاحات زبان انگلیسی باعث می‌شود تا شما حین صحبت کردن بتوانید به‌راحتی ایده‌های خود را به مخاطب خود برسانید.

هر چه شما لغات بیشتری بلد باشید و بتوانید از آن‌ها در مکالمه خود استفاده کنید، برقراری ارتباط سریع‌تر و راحت‌تر اتفاق می‌افتد.

البته به خاطر داشته باشید که دانش واژگان هر فرد به دو دسته تقسیم می‌شود: دسته اول واژگانی است که شخص صرفاً با دیدن آن‌ها متوجه معنی لغت می‌شود و یا حتی فقط آن لغت برایش آشناست‌ . اما بخش دوم مربوط به دسته واژگانی است که بارها و بارها برای شخص تکرار شده و نه‌تنها معنی  بلکه جایگاه و زمان استفاده درست استفاده آن‌ها برای زبان‌آموز کاملاً واضح است.

درنتیجه به هنگام مکالمه کردن به زبان انگلیسی می‌تواند به‌راحتی از آن‌ها استفاده کند. اگر می‌خواهید واژگان جدیدی را که یاد می‌گیرید، در ذهن شما نهادینه شود. راهی جز  مرور و تکرار آن‌ها وجود ندارد. منظور ما از مرور و تکرار صرفاً بارها و بارها خواندن جزوه لغات شما نیست؛ اگرچه که این کار لازم است.

اما در کنار آن تقویت مهارت‌های زبانی بسیار به یکدیگر وابسته بوده و به طور مثال شما با تماشا کردن فیلم ممکن است بسیاری از لغاتی را که قبلاً شنیده اید و یاد گرفته‌اید برایتان مرور و تکرار شود .

در پایان تقویت مکالمه انگلیسی برای هر زبان آموزی که به یادگیری این زبان پرداخته است ضروری و لازم است و شما با به کارگیری روش های ذکر شده می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود برسید.

منبع: مداد

آموزش زبان انگلیسی...
ما را در سایت آموزش زبان انگلیسی دنبال می کنید

برچسب : آموزش مکالمه انگلیسی,تقویت مکالمه زبان انگلیسی,تقویت اسپیکینگ, نویسنده : مدرس زبان انگلیسی englishquick بازدید : 649 تاريخ : يکشنبه 19 بهمن 1399 ساعت: 8:07